top of page
Skóra piękna od wewnątrz

Kolagen jest jedną z najważniejszych substancji niezbędnych do właściwego funkcjonowania skóry. Zapewnia wsparcie strukturalne skóry zwiększając jej elastyczność i napięcie. Kwas hialuronowy jest również obecny w tkance skórnej, w tym w skórze właściwej (warstwie wewnętrznej) i naskórku (warstwie zewnętrznej). Wspomaga odpowiednie funkcjonowanie skóry. W badaniu opublikowanym w Journal of Cellular Physiology w 1998 r. wykazano, że kwas hialuronowy wspomaga rozmnażanie i rozwój zdrowych komórek skóry w macierzy kolagenowej. Kwas hialuronowy ma niecodzienna możliwość wspomagania procesu nawilżenia (nawodnienia) skóry i działa jak smar pomiędzy macierzą kolagenową skóry.

Klinicznie stwierdzono, że Biocell Collagen - główny składnik PHC Collagenu wspomaga skutecznie funkcjonowanie i wygląd skóry:

  • wspomaga nawilżanie skóry

  • oddziaływuje na poprawę elastyczności skóry

  • może wpływać na redukcję zmarszczek poprzez regenerację i wygładzanie komórek

  • wspomaga naprawę i wzmacnianie skóry

  • pomaga pomniejszyć zmarszczki i zniwelować  delikatne linie włosowate

  • zwiększa ilosć kolagenu w skórze i wspomaga poprawę mikrokrążenia krwi w skórze

Wskutek ciagłego atakowania skóry przez wolne rodniki, dochodzi do jej uszkodzenia a w skutek tego stanu zapalnego. Komórki w skórze właściwej zaprzestają wytwarzania odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego. Prowadzi to do osłabienia wsparcia dla warstwy zewnętrznej (naskórka) i skóry właściwej, co z kolei skutkuje powstawaniem zmarszczek. Można więc przyjąć, że główną przyczyną powstawania zmarszczek u ludzi jest fakt, że w wieku ok. 45 lat poziom kwasu hialuronowego zaczyna gwałtownie spadać. W wieku 70 lat ilość kwasu hialuronowego w organizmie obniża się o 80% w stosunku do jego poziomu w wieku lat 40.

Klinicznie przetestowano podczas 12-tygodniowego badania kobiety, które codziennie przyjmowały 1000 mg kolagenu BioCell. Stwierdziły, że ich skóra była do 76% mniej sucha (bardziej uwodniona), a ich delikatne linie i zmarszczki zmniejszyły się nawet o 13,2% w porównaniu do poziomu wyjściowego. Dodatkowo poprawiono poziom kolagenu i krążenie krwi. Wyniki tego badania opublikowano w Clinical Interventions in Aging.

Kwas hialuronowy (HA) jest kluczowym składnikiem matrycy zewnątrzkomórkowej skóry, która odpowiada za utrzymanie skóry w skórze i jej nawodnieniu. Badania wykazały, że kolagen BioCell pomaga utrzymać zdrowy poziom HA nie tylko przez podniesienie poziomu HA we krwi, ale także poprzez hamowanie degradacji HA.

Poprawa mikrokrążenia krwi w twarzy.

W skórze znajdują się różnorodne komórki, w tym skórne fibroblasty, które wytwarzają kolagen, elastynę, HA i substancje kolagenowe zawarte w PHC Collagen and Hyaluronic Acid skutecznie wpływają na proces wytwarzania tych komórek i wypełniania nimi gruntowej warstwy skóry. Uzyskane dzieki temu lepsze mikrokrążenie krwi skutecznie odżywia komórki tlenem i składnikami odżywczymi podczas usuwania odpadów z tkanki. W trakcie zażywania PHC Collagen skóra wygląda fantastycznie, prawidłowa macież skórna jest utrzymywana w odpowiedniej proporcji, a zmarszczki skutecznie spłycone.  

Jul 30, 2020

Andrzej, Norridge

Coronavirus sprawił, że siedziałem kilka miesięcy w domu i skończyło się to bólem w stawach. Polecono mi PHC Collagen.

Pierwsze efekty stosowania produktów z kolagenem można było zauważyć już po kilkunastu dniach, jednak pełniejsze rezultaty odczuwam dopiero teraz - po około 8-9 tygodniach. Podobno jeszcze lepiej jest po kilkunastu tygodniach.

Nie należy więc zbyt wcześnie odstawiać produktu. Jeśli zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie suplementacji, to musimy mieć świadomość, że jest to proces wieloetapowy. Ciężko oczekiwać tego, aby już po pierwszej dawce nasze ciało uległo całkowitej regeneracji. Wzmocnienie stawów wymaga czasu, jednak efekty kuracji również będą długofalowe. Stanowi to niewątpliwą zaletę. Na pewno będę zażywał jeszcze przex kilka miesięcy, bowiem czuje radykalną poprawę już teraz. Polecam wszystkim. Troche cierpliwości i będzie bez bólu. 

Apr 30, 2020

Wally, Des Plaines

PHC Collagen z kwasem Hialuronowym stosuję już parę lat i nie mogę się nadziwić jaki jest skuteczny. Chodzi mi głównie o prawą nogę, na którą przeszedem operację - była niezbyt sprawna.  Od czasu gdy biorę kolagen noga w dużym stopniu wróciła do sprawności. Ten kolagen naprawdę działa!!

Mar 22, 2020

Mary, Salon Kosmetyczny, California

Używam suplementu PHC Collagen od kiku lat osobicie i polecam moim klientkom.  Jestem bardzo zadowolona z działania tego produktu. Dla mnie czas się zatrzymał, poprawiły się wyniki wszystkich badań, włosy nie wypadają, paznokcie rosną i się nie łamią, kręgosłup szyjny odzyskał pełną ruchomość i nie boli  itp - można wymieniać bez końca. Polecam wszystkim niedowiarkom, bo warto zainwestować w siebie i najbliższych.

Cera wygląda o wiele lepiej i powoli wygładzają się zmarszczki mimiczne. Nawet rumień  związany z trądzikiem różowatym u wielu nawet modych ludzi również zanika. Serdecznie pozdrawiam i polecam.

Mar 11, 2020

Gabi, Chicago

Zanim poznałam PHC Kolagen cierpiałam na bóle stawów.  Szczególnie staw biodrowy odzywał się przy każdym kroku Teraz jest o niebo lepiej, mogę więc powiedzie, e ten kolagen dziaa na stawy. 

Mar 02, 2020

Zofia, Floryda

Efekty stosowania PHC Kolagen z kwasem Hialuronowym są dla mnie zaskakująco dobre. Będę stosować ten preparat na pewno długo. Włosy przestają wypadać , wręcz pojawiły się odrosty i nowe włosy zaczynają rosnąć , następuje fantastyczne zgęstnienie włosów , paznokcie szybciej rosną i są w znakomitym stanie, stawy też mi lepiej funkcjonują. Polecam wszystkim ten preparat , zamawiam go rwnie dla mamy , która ma 79 lat i kiedyś bardzo jej włosy wypadały.  Teraz przestały jej totalnie  wypadać odkąd stosuje PHC Kolagen.  Polecam wszystkim.

Mar 04, 2020

Andrzej, Bridgevier

Dziekuje.  Nie mam żadnych negatywnych uwag,  wrecz przeciwnie - od lat dokonuje zakupow w PHC i jestem bardzo zadowolony - glownie z jakosci i skutecznosci zamawianych suplementow  a w szczególności PHC Kolagenu. Polecam. Pozdrawiam.

Jan 23, 2020

Krystek, Mount Prospect

Dziękuję bardzo aptece firmowej PHC. . Przesyłka dotarła bardzo szybko w stanie nienaruszonym.  Zakupy u Państwa to cała przyjemność. Dziękuję również za fachowe objaśnienie i poradę. 

1 / 1

Please reload

bottom of page