top of page
Pytania i Odpowiedzi

P: Czym jest PHC Collagen with Hyaluronic Acid?

O: Jest to najwyższej klasy i jakosci naturalny suplement diety stworzony i opatentowany oraz wielokrotnie przebadadany klinicznie dla osób ze schorzeniami stawów, mięsni, kosci. PHC Collagen with Hyaluronic Acid to formuła w 100% naturalna.

P: Gdzie produkowany jest PHC Collagen with Hyaluronic Acid?

O: PHC Collagen with Hyaluronic Acid jest produkowany zgodnie z licencją patentową dla firmy Pure Health Choice w jednej z najlepszych amerykańskich wywórni naturalnych lekami i suplementów w Kaliforni - USA. Fabryka posiada wszelkie certyfikaty jakosci: Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), certyfikat dla sportowców (NSF), jest akredytowana przez American National Standards zgodnie z zaleceniami FDA’s 21 CFR part 111,  CCOF Organic Certified, Health Canada Foreign Site Registration, Pet Food Processor License,  Kosher and Halal Certification.

P: Jak długo należy stosować PHC Collagen with Hyaluronic Acid ?

O: W większości przypadków można zaobserwować, że objawy zaczynają ustępować po 2-3  tygodniach. W zależności od nasilenia objawów, większość osób powinna stosować PHC Collagen with Hyaluronic Acid przez minimum trzy miesiące. Jednak z naszego doświadczenia wynika, że osoby stosujące PHC Collagen with Hyaluronic Acid stale czują się jeszcze lepiej. Po 6-7 miesiącach tkanka chrzęstna zostaje nie tylko odbudowana, lecz również wytwarzana jest na nowo.

P: Czy mogę stosować PHC Collagen with Hyaluronic Acid stale przez dłuższy czas?

O: Tak, ponieważ PHC Collagen with Hyaluronic Acid to wysokiej jakości suplement diety, który może być stosowany bez efektów ubocznych regularnie przez dłuższy czas, przy zachowaniu odpowiedniej dziennej dawki.

P: Jak należy zażywać PHC Collagen with Hyaluronic Acid?

O: Zalecana dzienna dawka to 4 tabletki na dzień, zażywane w dwóch porcjach. Należy zażywać 2 kapsułki rano i 2 wieczorem, w trakcie lub po posiłku. Kapsułki należy popić szklanką wody.

P: Ile trwa jeden cykl leczenia?

O: W jednym opakowaniu znajduje się 120 tabletek, które wystarczają na trzydziestodniową kurację.

P: Jaki jest termin przydatności do spożycia PHC Collagen with Hyaluronic Acid ?

O: Data przydatności do spożycia podana jest na etykiecie produktu.

P: Czy po pewnym czasie mogę zmienić przyjmowaną dawkę na inną niż zalecana? 

O: Aby osiągnąć optymalne efekty należy przyjmować 4 tabletki dziennie. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Po tym okresie zalecamy kontynuowanie kuracji w tej samej dawce. W zależności od samopoczucia po trzech miesiącach można zmniejszyć dawkę do dwóch tabletek dziennie, Jednak wówczas efekty mogą nie być takie same. W takim przypadku można zawsze powrócić do dawki zalecanej.

P: Czy PHC Collagen with Hyaluronic Acid można także podawać zwierzętom?

O: PHC Collagen with Hyaluronic Acid jest przeznaczony dla ludzi. Ponadto dawkowanie dostosowane jest do potrzeb organizmu ludzkiego. Jednakże, są wśród naszych klientów osoby, które kupują nasz produkt dla swojego kota lub psa. W przypadku stosowania u zwierzęcia zalecamy podawanie jednej tabletki na dzień na 10 kilogramów masy ciała, lecz nie więcej niż 2 tabletki na dzień. W związku z tym pies o masie 30 kilogramów może otrzymać dwie tabletki dziennie, a pies o masie do 5 kilogramów - jedną tabletkę co dwa dni.

P: Jakie substancje zawiera PHC Collagen with Hyaluronic Acid ?

O: PHC Collagen with Hyaluronic Acid zawiera specjalnie opracowaną i opatentowaną formułę. Dzięki unikalnej kompozycji i specjalnej metodzie hydrolizacji molekularnej użytej przy produkcji jest łatwo wchłaniany i przyswajany przez organizm. Procedura wytwarzania, przekierowuje otrzymany produkt przez różne procesy, takie jak filtracja, oczyszczanie, koncentracja, hydroliza i sterylizacja, aby zapewnić stałą jakość i bezpieczeństwo. Ten  proces usuwa zanieczyszczenia i zmniejsza rozmiary wszystkich molekuł, dzięki czemu są latwo przyswajalne i szybko działające.

P: Czy PHC Collagen with Hyaluronic Acid zawiera hormony?

O: Nie, PHC Collagen with Hyaluronic Acid nie zawiera żadnych hormonów

P: Czy zażywanie PHC Collagen with Hyaluronic Acid może powodować działania uboczne?

O: Nie są znane żadne działania uboczne PHC Collagen with Hyaluronic Acid. Na żadne też nie wskazują licznie przeprowadzone badania kliniczne. Zgodnie z aktualną wiedzą składniki PHC Collagen with Hyaluronic Acid nie powodują również żadnych uszkodzeń żołądka ani jelit.

P: Czy produkt wchodzi w interakcje z innymi lekami?

O: Badania kliniczne oraz dotychczasowe doswiadczenia pacjentów nie wykazały żadnych  interakcji z innymi lekami. Najlepiej jednak każdorazowo skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem każdego suplementu diety razem z innymi lekami. Lekarz poinformuje Państwa o możliwych interakcjach.

P: Czy PHC Collagen with Hyaluronic Acid może być stosowany przez osoby z alergią na gluten lub nietolerancją laktozy?

O: PHC Collagen with Hyaluronic Acid nie zawiera glutenu ani składników mlekopochodnych. Może być bezpiecznie stosowany przez osoby z alergią na gluten lub laktozę.

P: Czy PHC Collagen with Hyaluronic Acid powoduje przyrost masy ciała?

O: Jest to bardzo mało prawdopodobne.  Tabletki mają znikomą wartość odżywczą. Także z doświadczeń naszych klientów wynika, że zwiększenie masy ciała jest mało prawdopodobne.

P: Z czego produkowany jest kolagen zawarty w tym suplemencie?

O: BioCellCollagen - główny składnik suplementu jest naturalnym hydrolizatem chrząstki mostka kurcza­ka. W opatentowanym procesie został opracowany jako produkt o niskiej masie cząsteczkowej, dzieki czemu jest latwo absorbowany przez organizm. To jedyny sposob aby ściśle odzwierciedlic skład chrząstki stawowej czlowieka.  Moze byc pozyskany tylko i wylacznie z chrząstki kurczaka, gdzie naturalnie współistnieje z kwasem hialuronowym i siarczanem chondroityny, w środowisku pozbawionym krwi. Ta kompozycja i synergia pomiędzy trzema molekułami są unikalne dla naszego kolagenu i nie można jej znaleźć w jakichkolwiek innych składnikach lub mieszankach kolagenu na swiecie. Nie zawiera GMO ani glutenu. Do produkcji użyto kurczakow hodowanych bez hormonow i antybiotykow.

P: Jesli zamawiam wysyłkowo ze strony internetowej jak długo trwa przygotowanie przesyłki? 


O: W dni robocze zamówienie wysyłane jest w ciągu 24 godzin. Czas dostawy wynosi: 2-5 dni roboczych.

P: Ile wynosi koszt przesyłki?


O: Dla zamówień na ponad 100$ koszt przesyłki pokrywa nadawca czyli Pure Health Choice i przesyłka jest FREE.

 

P: Jak mogę zapłacić za zamówienie?


O: Kupując na stronie internetowej, mogą Państwo zapłacić kartą kredytowa lub PayPal. Nasz system internetowy posiada wszelkie zabezpieczenia dotyczące prywatnosci danych klientów.

 

P: Jak mogę skontaktować się z firmą Pure Health Choice jesli mam wiecej pytan:?


O: Kontaktować się z nami najlepiej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Korzystając z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej phccollagen.com można przesłać do nas wiadomość e-mail w swoim języku ojczystym albo telefonicznie. 773-888-6869. Zapraszamy rowniez do apteki firmowej: 6017 WBelmont

bottom of page