top of page

Opinie użytkowników PHC Collagen z Kwasem Hialuronowym

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start editing the content and make sure to add any relevant details or information that you want to share with your visitors.

Lucyna, Chicago

Mam 57 lat.  Od 3 lat biorę PHC Collagen.  Kiedyś zażywałam tony innych produktów, które pomagały tak sobie. Dzieki PHC moje prawe kolano jest teraz w 100% sprawne. Ten produkt to wyższy poziom skutecznści.  Już po 1 buteleczce zauważyłam też ogromną poprawę w kondycji skóry twarzy oraz paznokci. Wzmocniły mi się także włosy. Do tego dieta. Bez węglowodanów, żadnych napojów gazowanych, za to warzywa liściaste, owoce i dużo wody z cytryną. Polecam w 100% wszystkim. 

Karol, Glenview

Kiedy powiedziano mi, że potrzebuję operacji kolana, zdecydowałem się nie iść tą drogą i szukać alternatywy.  Następne 2 lata spędziłem na eksperymentowaniu z różnymi suplementami i procedurami. Zastrzyki, suplementy, terapie. Dopiero kilka miesięcy temu trafiłem na PHC Collagen. Moje życie się odmieniło. PHC Kolagen z kwasem hialuronowym. Rano robię smoothie owocowe z bananem i dosypuję proszek z dwóch kapsulek PHC. Nie tylko odbudowuje smarowanie w kolanie ale również łagodzi ból. Tylko uważaj, na butelce jest napisane: 2 kapsułki DWA razy dziennie. więc bierzesz 4 sztuki dziennie!!!!!!

Agata - Geneva, Illinois

Kolagen PHC i główny składnik BioCell bez zbędnych dodatków i uzupełniaczy to jedyny, któremu ufam w kwestii suplementacji kwasem hialuronowym i kolagenem.  Patentowany, używany w poważnych badaniach, udowodniona skuteczność. Nie ma dla mnie innego wyboru. Używam go od wielu lat. Najlepszy.

Grzegorz Arlington Heights

Z moimi problemami - potworny ból w kolanach już tylko operacja miała mi pomóc. Trafiłem jednak do apteki Pure Health Choice z polecenia znajomego, który zachęcał do wypróbowania PHC Collagenu. Okazało się to najlepszym wydarzeniem w moim życiu. Ból zaczął ustępować już po kilku tygodniach. Teraz zażywam PHC Collagen od prawie roku. Normalnie chodzę, pracuję, nie odczuwam bólu. Na prawdę nigdy nie myślałem, że tak się to skończy. Oczywiście o operacji juz nawet nie myśle. 

Maria Pelczar

Rewelacja! Korzystam już od pewnego czasu i dzięki temu mogę normalnie funkcjonować. Polecam.

Karol D. Burr Ridge

Po prostu KOCHAM ten produkt!  Długo używałem zwykłego kolagenu (proszku z łososia), który dosypywałem sobie rano do śniadania. Po pewnym czasie okazało się, że nie działa a dodatko, że powoduje / wyzwala refluks żołądkowy (niestrawność kwasu). Trudno mi było znaleźć odpowiedni suplement kolagenowy, który nie zaburzyłby mojego trawienia.  Wreszcie natknąłem się na PHC Collagen firmy Pure Health Choice.  W ciągu zaledwie kilku tygodni, biorąc dwie kapsułki rano i wieczoerem na pusty żoładek, okazało się, że suplement  pomaga i bóle przechodzą. Nie wstaję już rano z dokuczliwą sztywnością w plecach, koniec z chrobotaniem w kościach.  Robię wszystko w ogródku, rzeczy przy domu, których nie robiłem od dawna.  Dodatkowo wzrósł mi poziom energii, co bardzo ważne w moim wieku (62 lata w lipcu),  Stwierdziłem, że kolagen jest dobry na  barzdo wiele  rzeczy dla organizmu.  Dodatkowo, moja żona zaczęła zażywać ten sam kolagen i jest zachwycona, że maleją jej zmarszczki i poprawia sie jakosc skóry.  Jesteśmy BARDZO zadowoleni z tego produktu i będziemy go nadal używać.

bottom of page