Opinie użytkowników PHC Collagen z Kwasem Hialuronowym

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start editing the content and make sure to add any relevant details or information that you want to share with your visitors.

Karol D. Burr Ridge

Po prostu KOCHAM ten produkt!  Długo używałem zwykłego kolagenu (proszku z łososia), który dosypywałem sobie rano do śniadania. Po pewnym czasie okazało się, że nie działa a dodatko, że powoduje / wyzwala refluks żołądkowy (niestrawność kwasu). Trudno mi było znaleźć odpowiedni suplement kolagenowy, który nie zaburzyłby mojego trawienia.  Wreszcie natknąłem się na PHC Collagen firmy Pure Health Choice.  W ciągu zaledwie kilku tygodni, biorąc dwie kapsułki rano i wieczoerem na pusty żoładek, okazało się, że suplement  pomaga i bóle przechodzą. Nie wstaję już rano z dokuczliwą sztywnością w plecach, koniec z chrobotaniem w kościach.  Robię wszystko w ogródku, rzeczy przy domu, których nie robiłem od dawna.  Dodatkowo wzrósł mi poziom energii, co bardzo ważne w moim wieku (62 lata w lipcu),  Stwierdziłem, że kolagen jest dobry na  barzdo wiele  rzeczy dla organizmu.  Dodatkowo, moja żona zaczęła zażywać ten sam kolagen i jest zachwycona, że maleją jej zmarszczki i poprawia sie jakosc skóry.  Jesteśmy BARDZO zadowoleni z tego produktu i będziemy go nadal używać.

Margot, Skokie

Nie wiedzialam jak dlugo stosowa PHC Collagen na rozwalone kolana. Postanowilam sprobowac.  Okazuje sie ze to chyba sprawa indywidualna. Pani mowila ze 3 miesiace. A po prostu aplikujesz do czasu, aż wyraźnie poprawi się, powróci pełen zakres ruchomości stawów (kolanowych, barkowych) lub znikną ewentualne dolegliwości bólowe. W przypadku problemów warto spróbować. Jeżeli dolegliwości powrócą, co oczywiście się zdarza – powtarzamy aplikacje kolagenu. Myślę, że takie minimum to 4 miesiące codziennej suplementacji. Mnie wlasnie po 4 miesiacach bole zniknely zupelnie. Ale juz wczesniej czyulam wyrazna poprawe. Polecam. 

Magda, Oak Lawn

W trzecim miesiacu systematycznego zazywania na reszcie sa widoczne radykalne efekty.   Polecam, chociaz cena jest dosc wysoka. Zalety to to, ze jest w kapsulkach a nie trzeba proszku dodawac do jogurtu, pomaga na stawy kolanowe, skuteczny, szybki w dzialaniu, latwy w stosowaniu. 

Beata, Tinley Park

Produkt zawiera chyba najwięcej kolagenu II generacji, a nadto sporo kwasu hialurowego. Do tej pory z powodu zwyrodnienia chrząstki  stawowej bralam glukozamine, ale to kompletnie nie pomagala.  Bylo to po prosyu nie skuteczne.  Dowiedzialam sie od znajomej o PHC Collagen i zaczelam zazywac.  Po 2 opakowaniach bol ustapil.   Wcześniej próbowałam wielu innych kolagenow ale nic niw dawalo.  Ten pomogl. Zrobie sobie krotka przerwe i do niego wroce. 

Andrzej, Norridge

Coronavirus sprawił, że siedziałem kilka miesięcy w domu i skończyło się to bólem w stawach. Polecono mi PHC Collagen.

Pierwsze efekty stosowania produktów z kolagenem można było zauważyć już po kilkunastu dniach, jednak pełniejsze rezultaty odczuwam dopiero teraz - po około 8-9 tygodniach. Podobno jeszcze lepiej jest po kilkunastu tygodniach.

Nie należy więc zbyt wcześnie odstawiać produktu. Jeśli zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie suplementacji, to musimy mieć świadomość, że jest to proces wieloetapowy. Ciężko oczekiwać tego, aby już po pierwszej dawce nasze ciało uległo całkowitej regeneracji. Wzmocnienie stawów wymaga czasu, jednak efekty kuracji również będą długofalowe. Stanowi to niewątpliwą zaletę. Na pewno będę zażywał jeszcze przex kilka miesięcy, bowiem czuje radykalną poprawę już teraz. Polecam wszystkim. Troche cierpliwości i będzie bez bólu. 

Wally, Des Plaines

PHC Collagen z kwasem Hialuronowym stosuję już parę lat i nie mogę się nadziwić jaki jest skuteczny. Chodzi mi głównie o prawą nogę, na którą przeszedem operację - była niezbyt sprawna.  Od czasu gdy biorę kolagen noga w dużym stopniu wróciła do sprawności. Ten kolagen naprawdę działa!!