top of page

Opinie użytkowników PHC Collagen z Kwasem Hialuronowym

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start editing the content and make sure to add any relevant details or information that you want to share with your visitors.

Grzegorz Arlington Heights

Z moimi problemami - potworny ból w kolanach już tylko operacja miała mi pomóc. Trafiłem jednak do apteki Pure Health Choice z polecenia znajomego, który zachęcał do wypróbowania PHC Collagenu. Okazało się to najlepszym wydarzeniem w moim życiu. Ból zaczął ustępować już po kilku tygodniach. Teraz zażywam PHC Collagen od prawie roku. Normalnie chodzę, pracuję, nie odczuwam bólu. Na prawdę nigdy nie myślałem, że tak się to skończy. Oczywiście o operacji juz nawet nie myśle. 

Maria Pelczar

Rewelacja! Korzystam już od pewnego czasu i dzięki temu mogę normalnie funkcjonować. Polecam.

Karol D. Burr Ridge

Po prostu KOCHAM ten produkt!  Długo używałem zwykłego kolagenu (proszku z łososia), który dosypywałem sobie rano do śniadania. Po pewnym czasie okazało się, że nie działa a dodatko, że powoduje / wyzwala refluks żołądkowy (niestrawność kwasu). Trudno mi było znaleźć odpowiedni suplement kolagenowy, który nie zaburzyłby mojego trawienia.  Wreszcie natknąłem się na PHC Collagen firmy Pure Health Choice.  W ciągu zaledwie kilku tygodni, biorąc dwie kapsułki rano i wieczoerem na pusty żoładek, okazało się, że suplement  pomaga i bóle przechodzą. Nie wstaję już rano z dokuczliwą sztywnością w plecach, koniec z chrobotaniem w kościach.  Robię wszystko w ogródku, rzeczy przy domu, których nie robiłem od dawna.  Dodatkowo wzrósł mi poziom energii, co bardzo ważne w moim wieku (62 lata w lipcu),  Stwierdziłem, że kolagen jest dobry na  barzdo wiele  rzeczy dla organizmu.  Dodatkowo, moja żona zaczęła zażywać ten sam kolagen i jest zachwycona, że maleją jej zmarszczki i poprawia sie jakosc skóry.  Jesteśmy BARDZO zadowoleni z tego produktu i będziemy go nadal używać.

Margot, Skokie

Nie wiedzialam jak dlugo stosowa PHC Collagen na rozwalone kolana. Postanowilam sprobowac.  Okazuje sie ze to chyba sprawa indywidualna. Pani mowila ze 3 miesiace. A po prostu aplikujesz do czasu, aż wyraźnie poprawi się, powróci pełen zakres ruchomości stawów (kolanowych, barkowych) lub znikną ewentualne dolegliwości bólowe. W przypadku problemów warto spróbować. Jeżeli dolegliwości powrócą, co oczywiście się zdarza – powtarzamy aplikacje kolagenu. Myślę, że takie minimum to 4 miesiące codziennej suplementacji. Mnie wlasnie po 4 miesiacach bole zniknely zupelnie. Ale juz wczesniej czyulam wyrazna poprawe. Polecam. 

Magda, Oak Lawn

W trzecim miesiacu systematycznego zazywania na reszcie sa widoczne radykalne efekty.   Polecam, chociaz cena jest dosc wysoka. Zalety to to, ze jest w kapsulkach a nie trzeba proszku dodawac do jogurtu, pomaga na stawy kolanowe, skuteczny, szybki w dzialaniu, latwy w stosowaniu. 

Beata, Tinley Park

Produkt zawiera chyba najwięcej kolagenu II generacji, a nadto sporo kwasu hialurowego. Do tej pory z powodu zwyrodnienia chrząstki  stawowej bralam glukozamine, ale to kompletnie nie pomagala.  Bylo to po prosyu nie skuteczne.  Dowiedzialam sie od znajomej o PHC Collagen i zaczelam zazywac.  Po 2 opakowaniach bol ustapil.   Wcześniej próbowałam wielu innych kolagenow ale nic niw dawalo.  Ten pomogl. Zrobie sobie krotka przerwe i do niego wroce. 

bottom of page